Hakkımızda
LTK Makine Yedek Parça ailesi olarak 2010 Yılından bu yana hizmet verdiği tekstil sektörün de, konfeksiyon makineleri ve yedek parçaları alanın da ki tecrübesini müşterilerine sunuyor.
Sosyal Medya
 

Hizmetlerimiz

Tekstil Makine

Sanayi devriminin gerçekleşmesi ile gelişen teknolojilerin ilk meyvelerinden biri de dikiş makineleri olmuştur. Hayatımızı kolaylaştırmaları konusunda ki hızları ile hayatımıza girme hızları bir birine paraleldir. Kumaşların kesilmesi, dikilmesi, temizlenmesi ve paketlenmesi gibi konular da tekstil sektörüne çok faydaları olmuştur. Geçmişten bu güne gelişen tüm teknolojileri takip ederek, yerli ve ithal ürünleri bir araya getiren LTK Makina ihtiyaç duyulan tüm dikiş makineleri, dikişe yardımcı makineleri ve yedek parçalarını bünyesin de bulundurarak hizmet vermektedir.

Yedek Parça

Dikiş makinelerinizin zaman ve şartlar karşısın da ki bozulmaları karşısın da ihtiyaç duyulan en önemli unsur yedek parçadır. Tekstil sektörü gibi sürümü çok yüksek olan bir iş kolun da, makineleriniz için gerekli olan çeşitli ve kaliteli ürün gurubunu tek noktadan bulabileceğiniz LTK Makinada bu konu da ki en geniş ürün yelpazeli adrestir. Makinelerinizin, ayak, plaka, dişli, lüper, vida, mekik, masura, çağanoz ve bıçak çeşitleri ve daha birçok ürüne tek noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. Moonstar, Mizy, Golden Eagle, Longx.f, 5um, Hard Steel, Towa, Haya, Desheng, Rolinda, Yıh Shın, Megatex, Sunaff ve daha fazla marka bir arada bulabilirsiniz.

Sarf Malzeme

Makineleriniz ve ürünlerinizin kılçık, kılçık tabancası, motor, kayış, yapıştırıcı ve maşa gibi ürünlere ihtiyacı olduğun da Moonstar, Çağın, Bally, Bison, Golden Eagle, Bilfon ,bilkod ,Sansegibi markaların ürünlerini Ltkmakine.com adresinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.Moonstar, Longx.f, BDR, Koldaş, Kotil, Cer-Pa, Ors, KNC1, Varibelt, Juki, Bahçivan, Avery Dennison, Saip, Hefu, Golden Eagle, Silter, Red Arrow, Taggy, Ceme, Jack, Kaixuan, Siruba, Towa, Rolinda, Megatex, Aom, Bison, Sembol Plastik, Open, Blitz, Saga

Mutlu Müşteriler