Hakkımızda
LTK Makine Yedek Parça ailesi olarak 2010 Yılından bu yana hizmet verdiği tekstil sektörün de, konfeksiyon makineleri ve yedek parçaları alanın da ki tecrübesini müşterilerine sunuyor.
Sosyal Medya
 

Hakkımızda

LTK Makina Hakkında

10 yılı aşkın süredir kategorilerinde en kaliteli mamulü en uygun fiyatla piyasaya arz etmeyi prensip edinen LTK Makina , sizlere dünyanın en güvenilir makina , yedek parça ve aksesuarlarını sunarak ; ülkemiz ve dünya tekstil piyasalarında rekabet gücünüzü arttıracak kalite ve maliyet unsurlarını ön planda tutarak atölyelerinizi kurmanızda yanınızda olmuştur, her zamanda olacaktır.

Kurulduğu günden, günümüze ithal etmenin yanı sıra, ihraç eden firma olma gerçeğinin ülkemize kazanımlarının bilincinde olan LTK Makina, kendi atölyelerinde, dünya standartlarında ürettiği birçok sanayii dikiş makinası yedek parça ve aksesuarlarını, küreselleşen dünyamızda yabancı rakipleri ile rekabette ön saflarda yerini almasını da sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Orta Doğu ve Balkanların yanı sıra, Birleşik Devletler Topluluğu ve üçüncü Dünya ülkelerine de ihracat yapan LTK Makina, kalite ve fiyat politikası ile sizlere her zaman hizmet sunmanın kıvancını yaşamaktadır .

Uzmanlık Alanlarımız

Firmamız kaliteli ürün prensibinin yanında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle yıllarca çizgisinden çıkmadan ilerlemiştir.
Müşteri Memnuniyetimiz0%
Tekstil Makina Yedek Parça Uzmanlıgımız0%
Tekstil Aksesuarları ve Sarf Malzeme Yetkinligimiz0%
Tekstil Makinalarında0%